مهندس ندا رغائبی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد معماری در سال 1392 از دانشگاه آزاد قزوین می‌باشد. او مسیر حرفه‌ای‌اش را با ساخت پروژه‌های ویلایی و همچنین فعالیت در دفاتر معماری دراستان‌های تهران و البرز آغاز کرد که تجربه‌های زیادی در زمینه معماری بدست آورد.

ندا رغائبی فارغ التحصیل از مدرسه معماری Caai (کانون معماران معاصر) و مرکز نوآوری شهری (دانش آموخته‌ی استدیوی تراکم با دایرکتوری دکترعلیرضا تغابنی) می‌باشد.

اوبه دنبال دیسیپلین خاصی برای راه حل‌هایی نو در ساخت پروژهایش است که این موضوع کارهای او را متمایز از معماری موجود در جامعه کرده است. در بازدید از وب سایت ندا رغائبی متوجه خواهید شد که او همیشه راه حل‌هایی ساده و کار آمد که برای کارفرمایان روشن و شفاف باشند را در دستور کار خود برای دستیابی به اهداف پروژه قرار داده است. مهندس ندا رغائبی با حفظ سادگی در طراحی و با وفاداری بر این نگرش در حین فرآیند آن اجازه نمی‌دهد عناصر بصری غیر ضروری موجب منحرف شدن درک ایده اصلی طرح بشود. شاید در ظاهر شیوه طراحی او بسیار آسان به نظر برسد ولی درفرآیندِ اجرا، بیان جامع مفهوم یک ایده با استفاده از عناصر بصری در ساختارهای ساده خیلی دشوار است. او در طرح هایش به شکستن مرز بین درون و بیرون می‌پردازد و همچنین تلاش می‌کند طبیعت را با ایجاد حفره‌هایی در دل پروژه، برای بالا بردن کیفیت فضایی بکشاند و همچنین با این خط فکری خود پروژه‌های متعددی را به پایان رسانیده است.